سکس ماساژ. ‫ماساژ تایلندی _ آموزش کامل ماساژ تایلندی‬‎

ماساژ و سکس

سکس ماساژ

حالا با فشار بدن خود دستتان را روی پشت او بطرف سرش بالا ببرید. ماساژ جنسی پيش بيني نشده مکان ها و موقعیت های گوناگون می توانند ماساژ را به عملی لذتبخش تبدیل کنند. درصورتی که هر دو شما پی برده اید که ماساژ جنسی، شروعی با اهمیت براي عشقبازي است سپس یکبار که تمایل جنسی زيادي داشته و تمام بدنتان در وضعیت ارامش است، میتوانید با نوازش قسمت تحریک شونده شریکتان، موجب افزایش وضعیت جنسی وی شوید. بعداز آماده شدن شرایط بدون معطلی ماساژ جنسی همسر را شروع نمایید. بعد میتونید مثل شکل خیلی اروم به پا ها ضربه بزنید. آموزش ماساژ تایلندی با روغن ۲ مهر ۱۳۹۷ - بارگذاری توسط بخشی از درآمد حاصل از این کانال صرف خرید شیرخشک برای شیرخوارگاه های ایران میشود پس فقط با سابسکرایب کردن این کانال در این کار خیر برای.

Nächster

‫ماساژ تایلندی _ آموزش کامل ماساژ تایلندی‬‎

سکس ماساژ

بخش یک از سه : یک محیط آرامش بخش درست کنید. ۱۳- گاهی بدن او را با پشت انگشت نیز نوازش کنید. ۸- پوست او را بین انگشت شست و چهارانگشت دیگرجمع کرده و بدون ایجاد درد بگیرید. ۱۰-با نوک انگشت به نرمی مانند یک پر بدن او را نوازش کنید. روش اول ماساژ کف پا :با یک دست پنجه پا را میگیریم. ۳-یک موسیقی آرامش بخش انتخاب کنید.

Nächster

‫ماساژ تایلندی _ آموزش کامل ماساژ تایلندی‬‎

سکس ماساژ

آموزش ماساژ جنسی آقایان چند نکته مهم در خصوص ماساژ جنسی: - در زمان ماساژ جنسی قسمتهای محرک بدن مانند ارنج و داخل رانها را غلغلک بدهید. اگر دو طرف یکدیگر را به نوبت ماساژ دهند، هر دو می توانند لذت تقسیم نقش را در دادن و گرفتن خوشی فرا گیرند. بعد بر روی اون یک ملافه تمیز و نرم و لطیف بندازید. آموزش ماساژ جنسی فراهم شدن جهت ماساژ جنسی: هر موقع که آماده انجام یک ماساژ جنسی و باشکوه هستید، براي خلق یک جو عاشقانه وقت بگذارید تا شریک شما بفهمد که این یک حالت خاص است. کف دست خود را روی استخوان عانه و انگشتانتان را روی لبهای واژن قرار دهید، حالا دست خود را به آرامی به سمت پایین فشار داده و یک حرکت چرخشی به آن بدهید. مثلاً اگر روغن افتاب گردون یا انگور در خونه دارید می تونید استفاده کنید. گاهی میتوانید گوشت بدن او را درست مثل خمیر با دستتان بگیرید و آرام فشار دهید.

Nächster

آموزش ماساژ جنسی بدن ( ویژه متاهلین)

سکس ماساژ

شریک شما از تأثیر تحریکی و حسی فشارهای گوناگون موجود در این مالش ها لذت میبرد. اگر با قسمتهای حساس و لذتبخش اندام تناسلی زن آشنا نیستید از او بخواهید تا دست شما را گرفته و با دست شما خودش را تحریک کند. ۳- در یک طرف او بنشینید و دستها را دوطرف ستون مهره ها بگذارید و کمر او را به طرف لگن و ران بمالید. ۲- همسر شما به شکم دراز میکشد وشما روی رانهای او مینشینید. سپس در حالیکه با شست هایمان کف پا را فشار میدهیم آنها را از هم دور کرده و به طرف لبه پا میبریم. در اولین قدم شما باید بدن خود را بخوبی بشناسید.

Nächster

Maryam Mohebbi ماساژ آلت جنسی و پروستات

سکس ماساژ

آموزش ماساژ درمانی فیلم - دانلود نصب برنامه اندروید کافه. بخش دو از سه : تکنیک های مختلف ماساژ بدن ۱. گاهی اگر تحریکات بطور مناسب ادامه پیدا کند زن میتواند چند ارگاسم پشت سرهم داشته باشد. حوله ها و روغن های ماساژ جنسی باید در کنار و دسترس شما باشند. ۶- همیشه اول روغن ماساژ را روی دستهای خودریخته بعد به بدن همسرتان بمالید. البته اگر حوله ها سفید هم نباشند مشکلی پیش نمیاد. ۲۲- با ناخن به آرامی روی نواحی مختلف بدن او بکشید.

Nächster

‫ماساژ تایلندی _ آموزش کامل ماساژ تایلندی‬‎

سکس ماساژ

شانه و بازو را بمالید و از آنجا به سمت باسن بروید و دوباره از اول شروع کنید. ۲۳- گاهی با نوک چهار انگشتتان با هم او را ماساژ دهید. این کار را ابتدا در قسمت پاشنه انجام میدهیم و در دفعات بعد کم کم به طرف پنجه میرویم. روغن بادام زمینی و یا روغن ذرت نیمگرم هم برای ماساژ گردن مناسب است. نوک سینه ها را به آرامی ماساژ تحریک کنید.

Nächster

آموزش ماساژ جنسی (ویژه متاهلین)

سکس ماساژ

کرم بدست آمده را شبها روی گردن بمالید و صبحها بشویید. یک گزینه ی دیگه روغن زیتونه که برای پوست هم خیلی خوبه. به عنوان مثال، اگر در حال حمام کردن با هم هستید، شما برترین مهلت را جهت یک ماساژ فی البداهه دارید، خصوصأ درصورتی که تماس پوست به پوست بین شما، حس طبيعي لذتبخش و ازادانه ای را ایجاد ميکند. ۴- با لبهایتان سراسر بدن او را ببوسید. گاهی همین لمس بدن و ماساژ جنسی علاوه بر لذت زیاد حتی ممکن است به ارگاسم نیز منجر شود. ورز دادن، همان طور که از اسم آن پیداست، به عملی گفته ميشود که نانوا جهت مالیدن و آماده کردن خمیر انجام ميدهد ، و به وسیله حرکات مشت کردن و فشار دادن بخش گوشتی در بین انگشتان دست، کف دست، و شستهای یک دست، قبل از انتقال دادن آن به دست ديگر انجام می شود.

Nächster

Maryam Mohebbi ماساژ آلت جنسی و پروستات

سکس ماساژ

۱۱- با کف انگشتان خود بدن او را از بالا به پایین لمس کنید. شما میتوانید گردن رحم را در قسمت پشتی و فوقانی واژن بصورت یک بافت گنبدی شکل با شکافی در وسط آن مانند چانه لمس نمایید. پس قبل از اینکه این قسمت رو ماساژ بدید مطمئن بشید که غلغلک اذیت نمیکنه. هنگام استفاده مقداری کرم روی پوست گردن پخش کنید و از پایین به طرف بالا، پوست گردن را ماساژ دهید. Davide Pozzobon - 4 minutes, 2 seconds - Go to channel - Dott. آموزش ماساژ تایلندی: بکتاش الهامیان - آموزش تکنیک های ماساژ تایلندی. این دستور، افزایش لذت شما براي ماساژ دادن را در پی داشته و بدین ابزار میتوانید گرما، آرامش و تازگی را در دستان خود ریخته و به شریکتان کادو کنید.

Nächster