Qirje me vajza shqiptare. vajzat shqiptare

Vajza dembele

Qirje me vajza shqiptare

Nese ndonje goce ka deshire qe ne kete periudhe te flas me dike per cdo gje dhe me tej, le te me kontaktoj ne email. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Jam një zonjë nga Shqipëria e Mesme, dëshiroj një lidhje serioze me një zotëri, mosha le të jetë 48 vjeç. Pjesemarrja juaj do ishte kenaqesia jone. Të mos ketë njeri në ngarkim edhe unë nuk kam. Jam një vajzë 20 vjeçe me difekt fizik, kërkoj të njoh një djalë me të njëjtin problem, për lidhje serioze.

Nächster

Një vajzë shqiptare ofron seks me pagesë, publikon edhe detajet

Qirje me vajza shqiptare

Jam një zonjë nga jugu, dëshiroj të njoh një zotëri po nga jugu mosha e zotërisë të jetë mosha 50 vjeç. Dëshiroj një lidhje serioze me nje zotri ku te mbizoteroj pozitivja te jet simpatik mbi 50 vjec. Theksoj pa pagese, ose nese ka nevoje per dicka te vogel si mes shokesh. Mjafton vetem te zgjedhesh nje pseudonim ose emrin tend, dhe te futesh ne kanalin tone. Po e nis këtë njoftim me shpres se do ketë dhe për mua një njeri të kaloj jetën me të. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut.

Nächster

Chat Shqip, Chat Shqiptar, Njohje vajza dhe djem!

Qirje me vajza shqiptare

Kerkoj njeri me pune dhe intelekt dhe ti marri jetes me te miren e saj. Mosha e zotërisë të jetë 46-48 vjeç, le të ketë dhe një fëmijë, jo për aventurë. Jam Irina nga Shqiperia e Mesme, e divorcuar, 35 vjeçe. Kërkojm një djalë që të ketë si qëllim vetëm martesën të jetë 40 vjeçe e divorcuar, dorë e bardhë të mos ketë fëmijë, të jetë i vuajtur dhe jo mashtrues të mos jetë nga Jugu. Prsh jam 28 vjec i gjat simpatik trup i rregullt kerkoj femra per mardhenie edhe eksperienca te reja.

Nächster

portfolio.theglobalfund.org

Qirje me vajza shqiptare

Jam një zonjë nga Tirana jam e kompletuar me shtëpi pune jam me ekonomi të mirë jam shum simpatike e paraqitshme femër serioze dhe kerkoj një lidhje serioze nga mosha 45 deri 50 vjec te jete i paraqitshem te kete ekonomi te mire me biznes të jetë serioz dhe me karakter. Mosha e tij të jetë 39-43 vjec. Kjo webfaqe u krijua nga kerkimi i vazhdueshem per , , Biseda dhe argetim pa fund. E theksoj kërkoj një njeri vetëm për martesë dhe për të kaluar jetën dhe jo për tu tallur. Vajza është 20 vjeçare, quhet Mikaela, ose të paktën ky është emri që ajo ka publikuar dhe jeton në Greqi.

Nächster

Chat Shqip, Chat Shqiptar, Njohje vajza dhe djem!

Qirje me vajza shqiptare

Me teper njoftimi konsiston ne bisede dhe takim pse jo, duke qene se jemi merzitur tej mase keto kohe. Mami Per Qirje eshte nje webfaqe e cila ju mundeson lidhjen mes shqiptareve anembane botes ne nje vend. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë. Nuk jam as e bukur as e shëmtuar, kërkoj vetëm për martesë një djalë të jetë i divorcuar jo më shumë se 40 vjeç, të mos jetë as i bukur, as i shëmtuar të mos ketë fëmijë nga martesa e parë, të mos jetë mashtrues, të jetë dorë e bardhë, të jetë nga Shqipëria e Mesme ose Juglindja, jo nga Jugu. Debora është e bardhe por e dhjesin qente, stop vetmis pasi thjesht humbet kohe andaj ai mashkull qe mendon se familjen e ka primare le te lere nr. Jam një vajzë e thjeshtë shkodrane, 35 vjeçe, kërkoj një djalë që të jetë deri në moshën 45 vjeç, të njihemi dhe të krijoj familje, të mos ketë vese të këqia, të jetë me punë.

Nächster

Një vajzë shqiptare ofron seks me pagesë, publikon edhe detajet

Qirje me vajza shqiptare

Kerkoj qe te filmojme veten ne seks normalisht pa fytyre edhe sekret 100 %. Deshiron dhe ti te marresh pjese ne komunitetin tone? Jemi motër dhe vëlla dhe po kërkojmë një shtëpi me çmim të arsyshëm deri në 10. Jam nje grua nga Tirana, kam deshire të njihem me nje zotëri. Ju lutem mos mashtroni, se ndryshe flisni në telefon, ndryshe na dilni në takim. Të jetë pa vese deri moshen 38 vjeç nga Tirana, juglindja, kurrësesi nga veriu, dore e bardhe, qytetar dhe i pergjegjshem per familje e shoqeri vetem per te krijuar familje perjetë. Kërkoj një lidhje serioze me një zotëri të jetë nga Dr. Jam një zonjë nga Vlora 48 vjeçe banoj ne Tirane, jam e divorcuar me paraqitje dhe trup te mire.

Nächster